13U

It is the responsibility of the winning team's director to report the score to Becky.

Date Time Visitor Visitor # Score Home Team Home Team # Score Location Status City
04/15/2017 9:00AM NW Bandits (13U) 9 12 PBC Cyclones (13U) 10 3 Petrovitsky Park #2 completed Renton
04/15/2017 10:00AM City BBC (13U) 2 0 Rush Blue (13U) 14 7 Willis Tucker #1 completed Snohomish
04/15/2017 12:00PM Seattle Wave (13U) 15 6 MBA Hawks (13U) 8 6 Cedarcrest Middle School suspended game Marysville
04/15/2017 3:00PM Seattle Wave (13U) 15 14 MBA Hawks (13U) 8 4 Cedarcrest Middle School completed Marysville
04/16/2017 12:00PM Rips Brewers (13U) 13 City BBC (13U) 2 Magnolia #1 rescheduled Seattle
04/16/2017 6:00PM Rush Blue (13U) 14 2 Rippers (13U) 12 3 Marymoor #6 completed Redmond
04/17/2017 6:00PM Rippers (13U) 12 2 Eastside Select (13U) 4 10 Petrovitsky #1 completed Renton
04/17/2017 6:00PM Rijo Athletics (13U) 11 7 Lakeside BBC (13U) 7 1 Wilburton #2 completed Bellevue
04/18/2017 6:00PM PBC Cyclones (13U) 10 10 Bellevue Warriors (13U) 1 2 Marymoor #6 completed Redmond
04/18/2017 8:00PM Woodinville BBC (13U) 19 6 Juanita BBC (13U) 6 14 Lee Johnson completed Kirkland
04/19/2017 6:00PM Seattle Wave (13U) 15 5 Lakeside BBC (13U) 7 7 Marymoor #6 completed Redmond
04/19/2017 7:00PM Rush Blue (13U) 14 12 Rips Brewers (13U) 13 9 Denny Field completed Seattle
04/20/2017 5:30PM Seattle Wave (13U) 15 5 Snohomish Sox (13U) 16 3 North Snohomish Little League Field #5 completed Snohomish
04/22/2017 9:30AM Juanita BBC (13U) 6 0 Rijo Athletics (13U) 11 14 Big Finn Hill #4 completed Kirkland
04/22/2017 12:30PM Lakeside BBC (13U) 7 1 Rijo Athletics (13U) 11 10 Big Finn Hill #4 completed Kirkland
04/22/2017 1:00PM Woodinville BBC (13U) 19 2 Eastside Select (13U) 4 10 Petrovitsky #2 completed Renton
04/22/2017 6:00PM City BBC (13U) 2 4 Seattle Wave (13U) 15 12 MLT E-5 completed Mount Lake Terrace
04/22/2017 7:00PM Eastside Huskies (13U) 3 6 Rush Blue (13U) 14 11 Tambark Creel Park completed Bothell
04/23/2017 9:00AM Seattle Wave (13U) 15 20 Bellevue Warriors (13U) 1 5 Marymoor #6 completed Redmond
04/23/2017 12:30PM Juanita BBC (13U) 6 12 Eastside Huskies (13U) 3 3 Wilburton #2 completed Bellevue
04/24/2017 5:45PM Snohomish Sox (13U) 16 12 Woodinville BBC (13U) 19 11 Marymoor #8 completed Redmond
04/24/2017 6:00PM Rush Blue (13U) 14 0 Eastside Select (13U) 4 8 Petrovitsky #1 completed Renton
04/24/2017 6:30PM Lakeside BBC (13U) 7 8 City BBC (13U) 2 0 Magnolia #1 completed Seattle
04/25/2017 6:00PM Rippers (13U) 12 8 Bellevue Warriors (13U) 1 5 Marymoor #6 completed Redmond
04/26/2017 6:00PM Bellevue Warriors (13U) 1 9 Eastside Select (13U) 4 17 Petrovitsky #1 completed Renton
04/26/2017 6:00PM NW Bandits (13U) 9 11 Lakeside BBC (13U) 7 10 Marymoor #6 completed Redmond
04/26/2017 6:00PM FOC Bears (13U) 5 9 PBC Cyclones (13U) 10 3 Petrovitsky Park #2 completed Renton
04/26/2017 6:00PM City BBC (13U) 2 4 Woodinville BBC (13U) 19 8 Marymoor #4 completed Redmond
04/26/2017 7:00PM Seattle Wave (13U) 15 Rips Brewers (13U) 13 Denny Field Seattle
04/27/2017 5:00PM Seattle Wave (13U) 15 1 Juanita BBC (13U) 6 9 Lee Johnson completed Kirkland
04/27/2017 5:30PM Rijo Athletics (13U) 11 21 Rippers (13U) 12 0 Wilburton #2 completed Bellevue
04/27/2017 6:00PM MBA Hawks (13U) 8 12 Snohomish Sox (13U) 16 1 North Snohomish Little League Field #5 completed Snohomish
04/29/2017 9:00AM Woodinville BBC (13U) 19 9 Bellevue Warriors (13U) 1 3 Marymoor #6 completed Redmond
04/29/2017 12:00PM Eastside Select (13U) 4 8 Seattle Wave (13U) 15 1 MLT E-5 completed Mount Lake Terrace
04/29/2017 12:00PM Rips Brewers (13U) 13 0 Lakeside BBC (13U) 7 2 Marymoor #6 completed Redmond
04/29/2017 1:00PM Snohomish Sox (13U) 16 1 Juanita BBC (13U) 6 28 Lee Johnson completed Kirkland
04/29/2017 3:00PM NW Bandits (13U) 9 5 FOC Bears (13U) 5 10 Veterns Memorial completed Issaquah
04/29/2017 3:00PM Eastside Huskies (13U) 3 0 Rijo Athletics (13U) 11 8 MLT E-4 completed Mount Lake Terrace
04/29/2017 7:00PM MBA Hawks (13U) 8 18 Rush Blue (13U) 14 1 Tambark Creel Park completed Bothell
04/30/2017 12:00PM Woodinville BBC (13U) 19 2 MBA Hawks (13U) 8 6 Cedarcrest Middle School completed Marysville
04/30/2017 12:00PM Rijo Athletics (13U) 11 9 Rips Brewers (13U) 13 0 Denny Field completed Seattle
04/30/2017 12:30PM PBC Cyclones (13U) 10 22 Eastside Huskies (13U) 3 3 Wilburton #2 completed Bellevue
04/30/2017 3:00PM Bellevue Warriors (13U) 1 5 MBA Hawks (13U) 8 19 Cedarcrest Middle School completed Marysville
04/30/2017 3:30PM Eastside Select (13U) 4 11 Snohomish Sox (13U) 16 6 North Snohomish Little League Field #5 completed Snohomish
04/30/2017 4:00PM FOC Bears (13U) 5 9 Juanita BBC (13U) 6 10 Lee Johnson completed Kirkland
05/01/2017 5:00PM Rijo Athletics (13U) 11 11 City BBC (13U) 2 5 Magnolia #1 completed
05/01/2017 5:00PM NW Bandits (13U) 9 12 Juanita BBC (13U) 6 9 Lee Johnson completed Kirkland
05/02/2017 6:00PM Rush Blue (13U) 14 12 Bellevue Warriors (13U) 1 11 Marymoor #6 completed Redmond
05/03/2017 6:00PM Woodinville BBC (13U) 19 2 Lakeside BBC (13U) 7 10 Marymoor #6 completed Redmond
05/03/2017 6:00PM Seattle Wave (13U) 15 NW Bandits (13U) 9 Marymoor #4 Redmond
05/03/2017 8:30PM Juanita BBC (13U) 6 16 Rippers (13U) 12 4 Marymoor #2 completed Redmond
05/04/2017 5:30PM Rips Brewers (13U) 13 FOC Bears (13U) 5 Veterns Memorial Issaquah
05/04/2017 6:00PM Rijo Athletics (13U) 11 21 Snohomish Sox (13U) 16 8 North Snohomish Little League Field #5 completed Snohomish
05/04/2017 8:00PM City BBC (13U) 2 7 Juanita BBC (13U) 6 15 Lee Johnson completed Kirkland
05/06/2017 12:00PM FOC Bears (13U) 5 9 Seattle Wave (13U) 15 3 MLT E-5 completed Mount Lake Terrace
05/06/2017 1:00PM Juanita BBC (13U) 6 14 Rips Brewers (13U) 13 2 Denny Field completed Seattle
05/06/2017 3:00PM MBA Hawks (13U) 8 1 Rijo Athletics (13U) 11 11 MLT E-4 completed Mount Lake Terrace
05/06/2017 3:30PM Rippers (13U) 12 Eastside Huskies (13U) 3 Wilburton #2 Bellevue
05/06/2017 4:00PM Snohomish Sox (13U) 16 13 Rips Brewers (13U) 13 5 Denny Field completed Seattle
05/06/2017 7:00PM Seattle Wave (13U) 15 Rush Blue (13U) 14 Tambark Creel Park Bothell
05/07/2017 10:00AM MBA Hawks (13U) 8 4 Juanita BBC (13U) 6 8 Lee Johnson completed Kirkland
05/07/2017 12:30PM City BBC (13U) 2 7 Eastside Huskies (13U) 3 8 Wilburton #2 completed Bellevue
05/07/2017 3:00PM Rijo Athletics (13U) 11 11 FOC Bears (13U) 5 2 Veterns Memorial completed Issaquah
05/07/2017 3:30PM Rush Blue (13U) 14 5 Snohomish Sox (13U) 16 13 North Snohomish Little League Field #5 completed Snohomish
05/08/2017 6:00PM Rush Blue (13U) 14 0 PBC Cyclones (13U) 10 9 Petrovitsky Park #1 completed Renton
05/09/2017 6:00PM Eastside Select (13U) 4 25 Bellevue Warriors (13U) 1 9 Marymoor #6 completed Redmond
05/10/2017 6:00PM Juanita BBC (13U) 6 7 Lakeside BBC (13U) 7 6 Marymoor #6 completed Redmond
05/10/2017 6:00PM NW Bandits (13U) 9 15 Woodinville BBC (13U) 19 7 Marymoor #4 completed Redmond
05/10/2017 6:00PM Rips Brewers (13U) 13 6 PBC Cyclones (13U) 10 16 Petrovitsky Park #2 completed Renton
05/11/2017 5:30PM Bellevue Warriors (13U) 1 1 Rijo Athletics (13U) 11 13 Wilburton #2 completed Bellevue
05/11/2017 6:00PM Rippers (13U) 12 4 FOC Bears (13U) 5 14 Tibbets Valley Park #3 completed Issaquah
05/11/2017 6:00PM NW Bandits (13U) 9 14 Snohomish Sox (13U) 16 5 North Snohomish Little League Field #5 completed Snohomish
05/13/2017 9:00AM Lakeside BBC (13U) 7 21 Bellevue Warriors (13U) 1 8 Marymoor #6 completed Redmond
05/13/2017 9:00AM Woodinville BBC (13U) 19 7 PBC Cyclones (13U) 10 2 Petrovitsky Park #2 completed Renton
05/13/2017 12:00PM Eastside Select (13U) 4 0 City BBC (13U) 2 1 Magnolia #1 completed Seattle
05/13/2017 12:00PM Snohomish Sox (13U) 16 1 FOC Bears (13U) 5 7 Veterns Memorial completed Issaquah
05/13/2017 12:00PM Rippers (13U) 12 2 Lakeside BBC (13U) 7 5 Marymoor #6 completed Redmond
05/13/2017 3:00PM Juanita BBC (13U) 6 10 City BBC (13U) 2 0 Magnolia #1 completed Seattle
05/13/2017 7:00PM Bellevue Warriors (13U) 1 4 Rush Blue (13U) 14 13 Tambark Creel Park completed Bothell
05/14/2017 1:30PM Rush Blue (13U) 14 9 NW Bandits (13U) 9 12 Big Finn Hill #4 completed Kirkland
05/14/2017 3:00PM MBA Hawks (13U) 8 10 City BBC (13U) 2 9 Magnolia #1 completed Seattle
05/15/2017 5:30PM Rush Blue (13U) 14 1 FOC Bears (13U) 5 13 Veterns Memorial completed Issaquah
05/15/2017 6:00PM Snohomish Sox (13U) 16 8 Lakeside BBC (13U) 7 16 Wilburton #2 completed Bellevue
05/15/2017 6:00PM Seattle Wave (13U) 15 Woodinville BBC (13U) 19 Marymoor #3 Redmond
05/16/2017 5:30PM FOC Bears (13U) 5 11 Eastside Huskies (13U) 3 0 Wilburton #2 completed Bellevue
05/17/2017 6:00PM Rippers (13U) 12 0 PBC Cyclones (13U) 10 8 Petrovitsky Park #2 completed Renton
05/17/2017 7:00PM Eastside Select (13U) 4 13 Rips Brewers (13U) 13 1 Denny Field completed Seattle
05/18/2017 5:00PM Rijo Athletics (13U) 11 10 Juanita BBC (13U) 6 0 Lee Johnson completed Kirkland
05/18/2017 6:00PM Lakeside BBC (13U) 7 9 Woodinville BBC (13U) 19 1 Marymoor #3 completed Redmond
05/20/2017 10:00AM City BBC (13U) 2 Rippers (13U) 12 Marymoor #4 Redmond
05/20/2017 1:00PM Rijo Athletics (13U) 11 12 Seattle Wave (13U) 15 1 MLT E-5 completed
05/20/2017 2:00PM NW Bandits (13U) 9 1 Eastside Select (13U) 4 4 Petrovitsky #1 completed Renton
05/20/2017 3:30PM Rips Brewers (13U) 13 16 Eastside Huskies (13U) 3 7 Wilburton #2 completed Bellevue
05/20/2017 4:00PM MBA Hawks (13U) 8 Juanita BBC (13U) 6 Lee Johnson Kirkland
05/20/2017 6:00PM Snohomish Sox (13U) 16 11 Bellevue Warriors (13U) 1 3 Wilburton #2 completed Bellevue
05/20/2017 6:30PM City BBC (13U) 2 0 Rijo Athletics (13U) 11 7 MLT E-5 completedf Mount Lake Terrace
05/21/2017 9:00AM Woodinville BBC (13U) 19 0 FOC Bears (13U) 5 8 Veterns Memorial completed Issaquah
05/21/2017 12:00PM Eastside Select (13U) 4 6 MBA Hawks (13U) 8 14 Cedarcrest Middle School completed Marysville
05/21/2017 12:30PM Snohomish Sox (13U) 16 10 Eastside Huskies (13U) 3 2 Wilburton #2 completed Bellevue
05/21/2017 6:00PM Rips Brewers (13U) 13 10 Bellevue Warriors (13U) 1 12 Wilburton #2 completed Bellevue
05/21/2017 6:30PM Eastside Select (13U) 4 7 Rijo Athletics (13U) 11 14 MLT E-5 completed Mount Lake Terrace
05/22/2017 5:30PM Rijo Athletics (13U) 11 24 Woodinville BBC (13U) 19 1 Marymoor #4 completed Redmond
05/23/2017 5:30PM Lakeside BBC (13U) 7 14 Eastside Huskies (13U) 3 4 Wilburton #2 completed Bellevue
05/24/2017 5:30PM Eastside Select (13U) 4 10 Eastside Huskies (13U) 3 4 Wilburton #2 completed Bellevue
05/24/2017 6:00PM Lakeside BBC (13U) 7 6 MBA Hawks (13U) 8 7 Cedarcrest Middle School completed Marysville
05/24/2017 7:00PM PBC Cyclones (13U) 10 9 Rips Brewers (13U) 13 3 Denny Field completed Seattle
05/25/2017 6:00PM Rips Brewers (13U) 13 Rippers (13U) 12 Marymoor #6 Redmond
05/27/2017 1:00PM PBC Cyclones (13U) 10 10 Eastside Select (13U) 4 12 Petrovitsky #2 completed Renton
05/30/2017 6:00PM Eastside Huskies (13U) 3 13 Bellevue Warriors (13U) 1 6 Marymoor #6 completed Redmond
05/31/2017 6:30PM Eastside Huskies (13U) 3 2 NW Bandits (13U) 9 11 Marymoor #2 completed Redmond
06/01/2017 6:00PM Rush Blue (13U) 14 8 Rippers (13U) 12 4 Marymoor #6 completed Redmond
06/01/2017 6:00PM MBA Hawks (13U) 8 8 Woodinville BBC (13U) 19 3 Marymoor #4 completed Redmond
06/02/2017 7:00PM Rippers (13U) 12 1 Snohomish Sox (13U) 16 3 North Snohomish Little League Field #5 completed Snohomish
06/03/2017 9:00AM FOC Bears (13U) 5 18 Bellevue Warriors (13U) 1 5 Marymoor #6 completed Redmond
06/03/2017 9:00AM Woodinville BBC (13U) 19 14 Rips Brewers (13U) 13 3 Denny Field completed Seattle
06/03/2017 9:00AM Rijo Athletics (13U) 11 8 Rush Blue (13U) 14 0 Willis Tucker #1 completed Snohomish
06/03/2017 9:30AM Rippers (13U) 12 12 NW Bandits (13U) 9 13 Big Finn Hill #4 completed Kirkland
06/03/2017 12:00PM MBA Hawks (13U) 8 Rips Brewers (13U) 13 Denny Field Seattle
06/03/2017 12:00PM Eastside Huskies (13U) 3 6 Rush Blue (13U) 14 15 Willis Tucker #1 completed Snohomish
06/03/2017 12:00PM Juanita BBC (13U) 6 7 Seattle Wave (13U) 15 0 MLT E-5 completed Mount Lake Terrace
06/03/2017 12:30PM FOC Bears (13U) 5 13 Lakeside BBC (13U) 7 2 Marymoor #6 completed Redmond
06/03/2017 3:00PM Snohomish Sox (13U) 16 5 Rijo Athletics (13U) 11 18 MLT E-4 completed Mount Lake Terrace
06/04/2017 11:30AM MBA Hawks (13U) 8 15 Rippers (13U) 12 1 Marymoor #4 completed Redmond
06/04/2017 2:00PM Rush Blue (13U) 14 5 Woodinville BBC (13U) 19 11 Marymoor #4 completed Redmond
06/04/2017 2:30PM Rips Brewers (13U) 13 1 NW Bandits (13U) 9 2 Big Finn Hill #4 completed Kirkland
06/04/2017 3:00PM City BBC (13U) 2 2 FOC Bears (13U) 5 13 Veterns Memorial completed Issaquah
06/05/2017 5:30PM Eastside Select (13U) 4 9 FOC Bears (13U) 5 14 Veterns Memorial completed Issaquah
06/05/2017 6:00PM Snohomish Sox (13U) 16 1 Lakeside BBC (13U) 7 3 Wilburton #2 completed Bellevue
06/06/2017 5:30PM City BBC (13U) 2 16 NW Bandits (13U) 9 11 Big Finn Hill #4 completed Kirkland
06/06/2017 6:00PM Eastside Select (13U) 4 8 Rush Blue (13U) 14 2 MLT E-4 completed Mount Lake Terrace
06/06/2017 6:00PM Juanita BBC (13U) 6 12 Woodinville BBC (13U) 19 4 Marymoor #4 completed Redmond
06/07/2017 6:00PM Rips Brewers (13U) 13 10 Eastside Select (13U) 4 12 Petrovitsky #1 completed Renton
06/07/2017 6:00PM PBC Cyclones (13U) 10 12 Rippers (13U) 12 2 Marymoor #3 completed Redmond
06/07/2017 6:00PM Seattle Wave (13U) 15 4 Woodinville BBC (13U) 19 12 Marymoor #4 completed Redmond
06/07/2017 6:30PM Snohomish Sox (13U) 16 5 NW Bandits (13U) 9 7 Big Finn Hill #4 completed Kirkland
06/08/2017 6:00PM Rippers (13U) 12 4 Rush Blue (13U) 14 13 MLT E-4 completed Mount Lake Terrace
06/08/2017 6:00PM Juanita BBC (13U) 6 Snohomish Sox (13U) 16 North Snohomish Little League Field #5 Snohomish
06/09/2017 5:00PM NW Bandits (13U) 9 12 Seattle Wave (13U) 15 20 MLT E-5 completed Mount Lake Terrace
06/10/2017 9:00AM Rijo Athletics (13U) 11 11 Seattle Wave (13U) 15 0 MLT E-5 completed Mount Lake Terrace
06/10/2017 12:00PM PBC Cyclones (13U) 10 Rijo Athletics (13U) 11 MLT E-5 Mount Lake Terrace
06/11/2017 12:00PM PBC Cyclones (13U) 10 17 City BBC (13U) 2 5 Magnolia #1 completed Seattle
06/11/2017 12:00PM NW Bandits (13U) 9 8 MBA Hawks (13U) 8 9 Cedarcrest Middle School completed Marysville
06/11/2017 3:00PM Bellevue Warriors (13U) 1 City BBC (13U) 2 Magnolia #1 Seattle
06/11/2017 3:00PM NW Bandits (13U) 9 3 MBA Hawks (13U) 8 10 Cedarcrest Middle School completed Marysville
06/11/2017 4:00PM Rush Blue (13U) 14 5 Juanita BBC (13U) 6 13 Lee Johnson completed Kirkland
06/13/2017 5:30PM Rijo Athletics (13U) 11 14 NW Bandits (13U) 9 2 Big Finn Hill #4 completed Kirkland
06/13/2017 6:00PM Eastside Huskies (13U) 3 4 Eastside Select (13U) 4 16 Petrovitsky #1 completed Renton
06/14/2017 12:00PM Seattle Wave (13U) 15 Rippers (13U) 12 Marymoor #2 Redmond
06/14/2017 6:00PM NW Bandits (13U) 9 3 Lakeside BBC (13U) 7 8 Marymoor #6 completed Redmond
06/14/2017 6:00PM Eastside Huskies (13U) 3 2 PBC Cyclones (13U) 10 4 Petrovitsky Park #2 completed Renton
06/14/2017 6:00PM City BBC (13U) 2 6 Woodinville BBC (13U) 19 12 Marymoor #4 completed Redmond
06/14/2017 7:00PM Bellevue Warriors (13U) 1 Rips Brewers (13U) 13 Denny Field Seattle
06/14/2017 8:00PM Eastside Select (13U) 4 0 Juanita BBC (13U) 6 13 Lee Johnson completed Kirkland
06/15/2017 6:00PM FOC Bears (13U) 5 14 Eastside Select (13U) 4 8 Petrovitsky #2 completed Renton
06/15/2017 6:00PM Woodinville BBC (13U) 19 6 Snohomish Sox (13U) 16 11 North Snohomish Little League Field #5 completed Snohomish
06/16/2017 8:00PM Lakeside BBC (13U) 7 5 Juanita BBC (13U) 6 4 Lee Johnson completed Kirkland
06/17/2017 9:00AM Eastside Huskies (13U) 3 13 Rips Brewers (13U) 13 6 Denny Field completed Seattle
06/17/2017 9:00AM Juanita BBC (13U) 6 7 PBC Cyclones (13U) 10 5 Petrovitsky Park #2 completed Renton
06/17/2017 9:00AM FOC Bears (13U) 5 14 Rush Blue (13U) 14 7 Willis Tucker #1 completed Snohomish
06/17/2017 9:00AM Lakeside BBC (13U) 7 10 Seattle Wave (13U) 15 2 MLT E-5 completed Mount Lake Terrace
06/17/2017 10:00AM NW Bandits (13U) 9 3 Rijo Athletics (13U) 11 11 Big Finn Hill #4 completed Kirkland
06/17/2017 12:00PM Snohomish Sox (13U) 16 13 City BBC (13U) 2 9 Magnolia #1 completed Seattle
06/17/2017 3:00PM Snohomish Sox (13U) 16 17 City BBC (13U) 2 9 Magnolia #1 completed Seattle
06/17/2017 6:00PM Bellevue Warriors (13U) 1 0 NW Bandits (13U) 9 12 Wilburton #2 completed Bellevue
06/18/2017 12:30PM Seattle Wave (13U) 15 11 Eastside Huskies (13U) 3 5 Wilburton #2 completed Bellevue
06/18/2017 3:30PM PBC Cyclones (13U) 10 20 Snohomish Sox (13U) 16 7 North Snohomish Little League Field #5 completed Snohomish
06/20/2017 6:00PM Rips Brewers (13U) 13 2 Rush Blue (13U) 14 7 MLT E-4 completed Mount Lake Terrace
06/20/2017 6:00PM PBC Cyclones (13U) 10 4 FOC Bears (13U) 5 5 Tibbets Valley Park #3 completed Issaquah
06/20/2017 6:00PM Woodinville BBC (13U) 19 0 Rijo Athletics (13U) 11 16 MLT E-5 completed Mount Lake Terrace
06/20/2017 6:00PM Eastside Select (13U) 4 7 Rippers (13U) 12 9 Marymoor #4 completed Redmond
06/20/2017 6:30PM Juanita BBC (13U) 6 14 NW Bandits (13U) 9 3 Big Finn Hill #4 completed Kirkland
06/21/2017 6:00PM Lakeside BBC (13U) 7 8 Eastside Select (13U) 4 4 Petrovitsky #4 completed Renton
06/21/2017 6:00PM Rijo Athletics (13U) 11 20 MBA Hawks (13U) 8 0 Cedarcrest Middle School completed Marysville
06/21/2017 6:00PM Bellevue Warriors (13U) 1 2 PBC Cyclones (13U) 10 10 Petrovitsky Park #3 completed Renton
06/21/2017 6:00PM City BBC (13U) 2 Seattle Wave (13U) 15 MLT E-5 Mount Lake Terrace
06/21/2017 7:00PM FOC Bears (13U) 5 14 Rips Brewers (13U) 13 0 Denny Field completed Seattle
06/22/2017 6:00PM Rippers (13U) 12 2 Woodinville BBC (13U) 19 14 Marymoor #8 completed Redmond
06/23/2017 8:00PM Bellevue Warriors (13U) 1 3 Juanita BBC (13U) 6 16 Lee Johnson completed Kirkland
06/24/2017 9:00AM Eastside Huskies (13U) 3 10 Bellevue Warriors (13U) 1 5 Marymoor #6 completed Redmond
06/24/2017 6:00PM FOC Bears (13U) 5 9 Rippers (13U) 12 2 Marymoor #4 completed Redmond
06/25/2017 12:00PM Eastside Huskies (13U) 3 1 MBA Hawks (13U) 8 12 Cedarcrest Middle School completed Marysville
06/25/2017 3:00PM FOC Bears (13U) 5 11 MBA Hawks (13U) 8 0 Cedarcrest Middle School completed Marysville
06/25/2017 3:00PM Bellevue Warriors (13U) 1 6 Rippers (13U) 12 12 Marymoor #4 completed Redmond
06/26/2017 PBC Cyclones (13U) 8 Seattle Wave (13U) 3 completed
06/26/2017 6:00PM City BBC (13U) 2 4 Lakeside BBC (13U) 7 5 Wilburton #2 completed Bellevue
06/27/2017 5:30PM Woodinville BBC (13U) 19 7 NW Bandits (13U) 9 15 Marymoor #1 completed Redmond
06/28/2017 6:00PM NW Bandits (13U) 9 15 City BBC (13U) 2 1 Magnolia #1 completed Seattle
06/28/2017 6:00PM Bellevue Warriors (13U) 1 5 FOC Bears (13U) 5 13 Veterns Memorial completed Issaquah
06/28/2017 6:00PM MBA Hawks (13U) 8 0 Lakeside BBC (13U) 7 7 Marymoor #6 completed Redmond
06/28/2017 6:00PM Eastside Select (13U) 4 3 PBC Cyclones (13U) 10 7 Petrovitsky Park #2 completed Renton
06/28/2017 6:00PM Snohomish Sox (13U) 16 19 Seattle Wave (13U) 15 16 MLT E-5 completed Mount Lake Terrace
06/28/2017 7:00PM Rippers (13U) 12 3 Rips Brewers (13U) 13 1 Denny Field completed Seattle
06/29/2017 5:30PM Rippers (13U) 12 9 Eastside Huskies (13U) 3 5 Wilburton #2 completed Bellevue
06/29/2017 6:00PM MBA Hawks (13U) 8 21 Snohomish Sox (13U) 16 8 North Snohomish Little League Field #5 completed Snohomish
07/01/2017 12:30PM PBC Cyclones (13U) 10 0 Lakeside BBC (13U) 7 8 Wilburton #2 completed Bellevue
07/01/2017 3:30PM FOC Bears (13U) 5 24 Eastside Huskies (13U) 3 3 Wilburton #2 completed Bellevue
07/02/2017 12:00PM Woodinville BBC (13U) 19 1 Eastside Huskies (13U) 3 4 Wilburton #2 completed Bellevue
07/02/2017 12:00PM City BBC (13U) 2 6 MBA Hawks (13U) 8 13 Cedarcrest Middle School completed Marysville
07/02/2017 3:00PM PBC Cyclones (13U) 10 12 MBA Hawks (13U) 8 5 Cedarcrest Middle School completed Marysville
07/03/2017 6:00PM Rush Blue (13U) 14 1 Lakeside BBC (13U) 7 9 Wilburton #2 completed Bellevue